PAKALPOJUMI

HPC klastera piekļuve

HPC pakalpojumi pieejami ikvienam RTU darbiniekam un studentam, kā arī esam atvērti sadarbībai ar citām akadēmiskām un komerciālām organizācijām. Lai saņemtu piekļuvi skaitļošanas resursiem, vispirms jāaizpilda pieteikuma forma.

Skaitļošana HPC klasterī uz x86 arhitektūras centrālā procesora (CPU) vai grafiskā procesora (GPU). Skaitļošanas uzdevumu var izpildīt uz viena vai vairākiem procesoriem/mezgliem paralēli. HPC klasteris pieejams attālināti kā  pašapkalpošanās vide, kurā vienlaicīgi strādā vairāki lietotāji.

Šķidrumu, gāzu plūsmu modelēšana un simulācija (CFD)

Skaitliskās plūsmas mehānikas (CFD) ekspertu grupa – RTU zinātnieki – ar skaitliskām metodēm palīdz risināt šķidrumu un gāzu plūsmu problēmas. No 2D/3D rasējuma izveidot simulācijas modeli, veikt paralēlu skaitļošanu superdatorā, pētīt un interpretēt rezultātus.

Programmatūras izstrāde

Cilvēkresursu piesaiste programmas koda pārnešanai no personālā datora uz HPC klasteri, tostarp konsultēšana, koda pielāgošana klastera videi, virknes koda paralelizēšana izpildei uz daudziem kodoliem vai mezgliem.

Cenas

Šajā sadaļā pieejama informācija par HPC centra piedāvāto pakalpojumu cenām un pieejamajiem finansiālā atbalsta mehānismiem HPC lietotājiem no RTU.