Mathcad

Mathcad programmatūra ļauj risināt  sarežģītas matemātiskās formulas un noformēt rezultātus nevainojamā grafiskā veidā, veikt  matemātiskos aprēķinus kā skaitliskā, tā arī simbolu veidā.

Programmatūra ir lietojama mācību procesa nodrošināšanai.

Ražotāja atbalsts: līdz 28.03.2024.

Lietotāju grupas: mācību klases

Mathcad logo

Licenču saņemšana

Pētniecībai.

Nav pieejama.

Apmācībai.

Pieejamas Mathcad 15.0 un Mathcad Prime 4.0  licences

Licences var izmantot studentu apmācībai datorklasēs un mācību materiālu sagatavošanai.

Lai saņemtu licenci datorklasei vai individuālajam datoram, lūdzam aizpildīt ANKETU.

Pēc reģistrācijas e-pastā saņemsiet turpmākās instrukcijas par failu lejupielādi un instalāciju. Ņemiet vērā, ka datorklases pieteikumā jānorāda arī informācija par datorklases adresi, kabineta numuru, vietu skaitu un datoru vārdus (hostname), tāpēc pirms aizpildīšanas iesakām to precizēt.

Studentiem.

Instalēšana personīgajā datorā nav pieejama.

Prasības datoram

Aparatūra un operētājsistēma. RTU pieejamā Mathcad 15.0 licence darbojas operētājsistēmā MS Windows VistaMS Windows 7MS Windows XP.  Vairāk informācijas par Mathcad 15.0 PTC mājaslapā.

Mathcad Prime 4.0 licence darbojas operētājsistēmā MS Windows 7 (32-bit un 64-bit), MS Windows 8.1 (32-bit un 64-bit) un MS Windows 10 (32-bit un 64-bit). Vairāk informācijas par Mathcad Prime 4.0 PTC mājaslapā.

Savienojums ar tīklu. Mathcad licence tiek uzturēta centrālajā serverī RTU datu centrā, tāpēc programmatūras instalācijas un lietošanas laikā datoram jābūt savienotam ar RTU tīklu (Floating Network licences tips). Lietošanai ārpus RTU, piemēram, mājās, nepieciešams VPN (Virtual Private Network)savienojums ar RTU tīklu. Vairāk informācijas.

Pieejamie programmas moduļi un versijas

Mathcad 15.0

Mathcad Prime 4.0