Adams

Adams ir daudz ķermeņu (multibody) mehānismu un mašīnu dinamikas prototipēšanas programmatūra. Adams palīdz inženieriem izpētīt 3D kustīgo daļu dinamiku un dažādu slodžu un spēku ietekmi uz to, ņemot vērā arī dzinēju un vadības sistēmu dinamiku. Visi kinemātikas un dinamikas modeļi tiek veidoti automātiski, izmantojot CAD interfeisu un grafisko vadības un dzinēju struktūrshēmu ievadu.

Adams programmatūri ir iegādāta par Mehānikas institūta līdzekļiem.

Licences termiņš: beztermiņa

Ražotāja atbalsts: līdz 31.12.2019.

Lietotāju grupas: mācību klases.

Licenču saņemšana

Studentiem.

Studentiem šī programmatūra ir pieejama tikai datorklasēs

Pētniecībai.

Pētniecībai šī programmatūra nav pieejama

Apmācībai.

Pieejama MSC Adams Education Edition Network licence

Licenci var izmantot studentu apmācībai datorklasēs un mācību materiālu sagatavošanai.

Lai pieteiktos, lūdzam aizpildīt ANKETU.

Pēc reģistrācijas e-pastā saņemsiet turpmākās instrukcijas par failu lejupielādi un instalāciju. Ņemiet vērā, ka datorklases pieteikumā jānorāda arī informācija par datorklases adresi, kabineta numuru, vietu skaitu un, tāpēc pirms aizpildīšanas iesakām to precizēt.

Jautājumu gadījumā, rakstiet e-pastu uz hpc@rtu.lv

Prasības datoram

Aparatūra un operētājsistēma. RTU pieejamās Adams versijas darbojas MS Windows 7 un jaunākās operētājsistēmās  un Linux operetājsistēmā. Vairāk informācijas Adams mājaslapā

Savienojums ar tīklu. Datorklases licence tiek uzturēta centrālajā serverī RTU datu centrā, tāpēc programmatūras instalācijas un lietošanas laikā datoram jābūt savienotam ar RTU tīklu (Floating Network licences tips). Lietošanai ārpus RTU, piemēram, mājās, nepieciešams VPN (Virtual Private Network) savienojums ar RTU tīklu (vairāk informācijas skatīt ŠEIT).

Pieejamie programmas moduļi

Adams

Adams Machinery

Adams Car

Flexible Multibody Systems

Adams MaxFlex

Adams Real Time