RTU zinātnieki piedalās augstas veiktspējas skaitļošanas kompetences centra izveidē Latvijā

RTU HPC centrs glabās un apstrādās Latvijā izveidotā lieljaudas datu tīkla medicīnas pētījumu datus

HPC centrs iegūst finansējumu Valsts pētījumu programmas “Covid-19 seku mazināšanai” projektā

Atvērtā koda zinātniskās programmatūras iniciatīvu atbalsta RTU attīstības ideju konkursā

RTU superdators cīņā ar Covid-19

Reģistrējies Baltic HPC and Cloud konferencei

RTU HPC centrs kopā ar HPC-Europa3 projektu Tartu universitāti un KTH Tehnoloģiju institūtu ielūdz jūs uz Baltic HPC and Cloud konferenci, kas notiks šī gada 23.-24. aprīlī Rīgas Tehniskajā universitātē.

HPC centrs aicina pieteikties kursiem «Ievadkurss MATLAB»

No 8.01.2020. trešdienu vakaros notiks “Ievadkurss MATLAB”. Kopumā astoņu nodarbību laikā būs iespēja apgūt MATLAB programmatūras pamatus. Kursu vadīs doc. Dr.Sc.Ing. Māris Tērauds.