Iepazīsti superskaitļošanas piedāvātās iespējas «Atvērtās HPC nedēļas» laikā 28. un 29. jūnijā

RTU HPC centrs sadarbībā ar HPC kompetences centru Latvijā EuroCC projekta ietvaros aicina industrijas pārstāvjus, zinātniekus un citus interesentus piedalīties «Atvērtajā HPC nedēļā», kas norisināsies 28. un 29. jūnijā, lai iepazītos ar iespējām, ko sniedz superskaitļošana.

Vebinārs par CUDA izmantošanu mašīnmācīšanās paātrināšanai jau šodien

RTU HPC centrs sadarbībā ar CoE RAISE piedāvā mācību vebināru par CUDA izmantošanu mašīnmācīšanās paātrināšanai. Pasākuma norise tiks translēta Zoom platformā 9. jūnijā.

Apgūsti Matlab pielietojumu darbā ar HPC

HPC kompetences centrs Latvijā EuroCC projekta ietvaros izveidojis jaunu kursu “Matlab pielietojums darbā ar HPC”. Kursa sākums 11. maijā.

Ievadkurss SolidWorks

RTU HPC centrs sadarbībā ar HPC kompetences centru Latvijā EuroCC projekta ietvaros atkārtoti rīko “Ievadkurss SolidWorks”. Mācību kursā tiek piedāvāta iespēja apgūt datorizētās projektēšanas pamatus ar SolidWorks programmatūru.

RTU HPC centrs palīdzēs SIA “CastPrint” izmantot superdatoru 3D drukātu medicīnas iekārtu ražošanai

Jaunuzņēmuma SIA “CastPrint”, Latvijas Universitātes (LU) Skaitliskās modelēšanas institūta un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) HPC centra izveidots konsorcijs uzvarējis H2020 uzsaukuma programmas FF4EuroHPC konkursā, iegūstot 140 tūkstošus eiro projekta realizācijai.

Apgūsti HPC lietošanu caur interaktīvu vidi – Galaxy – 14.-18. martā

Aicinām piedalīties bezmaksas Galaxy tiešsaistes kursā, kas norisināsies visas nedēļas garumā no 14. līdz 18. martam.

NVIDIA CUDA programmatura logo

Apgūsti “Ievads augstas veiktspējas skaitļošanas tehnoloģijā CUDA” (I daļa)

RTU HPC centrs sadarbībā ar HPC kompetences centru Latvijā EuroCC projekta ietvaros atkārtoti 6. un 13. decembrī rīko CUDA ievadkursu.