Aicinām pasniedzējus 24. maijā uz brokastu semināru Solidworks

Ja mācību procesā izmantojat “Solidworks”, PLM Group sadarbībā ar RTU HPC centru aicina uz bezmaksas semināru, kurš notiks 24. maijā no plkst. 10.00 līdz 13.00 Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē (Ķīpsalas 6, Rīgā) 117. auditorijā.

Semināra laika tiks apskatītas šādas tēmas:

• Kas ir iekļauts programmatūras “Solidworks” pakotnēs un kā Jūs varat izmantot esošos mācību materiālus un apmācības?
  • Kā esošie mācību materiāli var atvieglot Jūsu ikdienas mācības?
  • Nozares standarta sertifikāti un eksāmeni, kas sagatavo studentus nākotnes izaicinājumiem.
  • Nākotne ar 3DExperience EDU platformu un tās priekšrocības.
  • Kā lietotājam draudzīgā tiešsaistes platforma palielina sadarbību starp studentiem?

Dalība seminārā – bez maksas. Tomēr, lai varam plānot dalībnieku skaitu, aicinām pirms tam līdz 19.05.2023. obligāti uz semināru pieteikties: https://plmgroup.lv/event/breakfast-event-solidworks-for-educators/

Nepalaidiet garām šo iespēju uzzināt vairāk par to, kas ir iespējams ar “Solidworks” un kā tas var atvieglot jūsu mācības. Lai pasākums būtu vēl patīkamāks, sagādāsim aromātisku kafiju un gardas uzkodas!

Gaidīsim Jūs!

Papildu jautājumiem: hpc@rtu.lv.