Reģistrējies Baltic HPC and Cloud konferencei

RTU HPC centrs kopā ar HPC-Europa3 projektu Tartu universitāti un KTH Tehnoloģiju institūtu ielūdz jūs uz Baltic HPC and Cloud konferenci, kas notiks šī gada 23.-24. aprīlī Rīgas Tehniskajā universitātē.

Paziņojums: COVID-19 ārkārtas situācijas dēļ, konference pārcelta uz nenoteiktu laiku.

Konferences apmeklētājiem būs lieliska iespēja gūt ieskatu Baltijas un Ziemeļvalstu reģionā notiekošajās superskaitļošanas un mākoņskaitļošanas aktivitātēs, piedalīties praktiskos semināros dažādās zinātnes jomās no bioinformātikas līdz mākslīgam intelektam, satikt domubiedrus un kolēģus un uz vietas konsultēties ar HPC ekspertiem par jums interesējošiem jautājumiem.

Prezentācijas un semināri būs īpaši saistoši dažādu zinātnes jomu pētniekiem, kas izmanto HPC, tostarp studentiem, HPC speciālistiem un uzņēmumu pārstāvjiem.

Baltic HPC and Cloud konferenci rīko Rīgas Tehniskās universitātes HPC centrs kopā ar HPC-Europa3 projektu, Tartu universitātes HPC centru un KTH Tehnoloģiju institūtu. Konference tiek rīkota pēc vairāku gadu pārtraukuma un būs jau pēc kārtas ceturtā. Iepriekšējās norisinājās 2012.,2013. un 2015. gadā.

Vairāk informācijas par konferenci un reģistrēšanās: https://hpc.rtu.lv/4th-baltic-hpc-and-cloud-conference/?lang=en

Uz tikšanos konferencē pavasarī!