Altium Designer

Altium Designer ir elektroniskās projektēšanas automatizācijas (EDA) programmatūras pakotne, ko izmanto iespiedplašu, FPGA un iegultās programmatūras dizaina izstrādei, kā arī tā nodrošina jauktu signālu simulācijas un analogo un digitālo ķēžu analīzi.

Programmatūra paredzēta nekomerciālai pētniecībai, mācībām datorklasēs un studentiem (kuriem programma nepieciešama studiju programmas ietvaros).

Licences termiņš: līdz 24.08.2017.

Atjauninājumi: līdz 24.08.2017.

Lietotāju grupas: darbinieki, studenti un mācību klases.

Licenču saņemšana

Pētniecībai un apmācībām datorklasēs. Pieejama Altium On-Demand licence, ko var izmantot pētniecībai, studentu apmācībai datorklasēs un mācību materiālu sagatavošanai. Licenci var iegūt tikai RTU darbinieki un doktoranti.

Lai saņemtu licenci:

  • datorklasei, lūdzam datorklases atbildīgo personu aizpildīt ANKETU;
  • individuālam datoram, lūdzam aizpildīt ANKETU.

Pēc reģistrācijas e-pastā saņemsiet turpmākās instrukcijas par failu lejupielādi un instalāciju. Ņemiet vērā, ka datorklases pieteikumā jānorāda arī informācija par datorklases adresi, kabineta numuru un vietu skaitu.

Studentiem. Studenti var instalēt Altium Designer personīgajā datorā. Lai saņemtu licenci, lūdzam nosūtīt e-pastu uz hpc@rtu.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, fakultāti un studiju programmu. Lai reģistrētu studentu grupu, pasniedzējs var nosūtīt studentu sarakstu (vārds, uzvārds un e-pasts).

Prasības datoram

Aparatūra un operētājsistēma. RTU pieejamās Altium versijas darbojas tikai MS Windows 7 un jaunākās operētājsistēmās.

Vairāk informācijas Altium mājaslapā:

http://techdocs.altium.com/display/ADOH/System+Requirements

Savienojums ar tīklu. Vajadzīgs internets, lai savienotos ar Altium Designer mājaslapu. Nav nepieciešams savienojums ar RTU datortīklu. Var strādāt arī no mājām.

Pieejamie programmas moduļi un versijas

Altium Designer